خدا کیست

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
خدا کیست

خدا-کیستتحقیق خدا کیست
 متشکل از ۲۰ صفحه ، در قالب word  قابل ویرایش و اماده پرینت

بخشی از محتوا ::

دوست عزیز، من یقین دارم اولین سوال سما این خواهد بود: «مسیحیان درباره خدا چه عقیده ای دارند؟» مهمترین موضوع در مذهب عبارت از عقاید و نظریات آن مذهب درباره خدا است.
میدانم که اشخاص بی اطلاع به شما گفته اند که مسیحیان سه خدا را پرستش میکنند. حتی برخی تصور میکنند که ما صلیب و حتی مجسمه ها و تماسل های انسانی را پرستش کرده و مورد نیایش قرار می دهیم.
لازم است شما را مطمئن سازم که این سخنان کاملا غلط است. مسیحیان واقعی پیوسته به خدای واحد حقیقی ایمان داشته اند و اگر بعضی از آنها خدایان دیگری پرستش کرده اند مرتکب بزرگترین اشتباه گردیده اند. توجه فرمایید، عیسی مسیح به شخصی که از او سوال کرد که بزرگترین حکم خدا چه می باشد چه پاسخی داد:«خداوند خدای ما خداوند واحد است و خداوند خدای خود را به تمامی دل و تمامی جان و تمامی خاطر و تمامی قوت خود محبت نما که اول از احکام این است.»
جمیع انبیاء خدا در دوران قدیم اعلام داشته اند که خدا واحد است و علیه بتها و همه کسانیکه خدایانی غیر از خدای واحد حقیقی می پرستیدند فریاد اعتراض بر می آوردند.
همچنین مسیحیان به خدایی ایمان دارند که نه آغازی داشت و نه انتهایی خواهد داشت، زیرا خدا ازلی و ابدی است. ما به خدایی ایمان داریم که بر همه چیز آگاهی دارد و مالک تمام قدرتها می باشد و تمام چیزهای دیدنی و نا دیدنی را بوسیله کلام خود آفریده است.
اگر کسی به خورشید و ماه و میلیونها ستاره بنگرد و سعی نماید حتی جزئی از عظمت و شکوه آفرینش را درک نماید، طبعا با داوود نبی هم صدا خواهد شد:«آسمان جلال خدا را بیان میکند و فلک از عمل دستهایش خبر می دهد»
حکمت و توانایی خدای ما چقدر عظیم است که نه فقط کهکشان ها را در فضای لایتناهی و کوچکترین گلها و حشرات را در زمین آفریده بلکه آنها را حفظ میکند!
خدا قادر مطلق است و می تواند هر چه بخواهد انجام دهد.
او برای این جهان نقشه ای طرح نمده است و هیچ چیز قادر نیست او را از اجرای مقصودش باز دارد.

دانلود فایل

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره ی selludow

همچنین ببینید

تهاجم فرهنگی و راهکارهای مقابله با آن

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins. تهاجم فرهنگی و راهکارهای مقابله با …